PLANOWANIE, PROJEKTOWANIE I LECZENIE W ERZE CYFROWEJ STOMATOLOGII (EBD)

20 Kwietnia 2018, 09:00 (Piątek) - 21 Kwietnia 2018, 12:30 (Sobota)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

PLANOWANIE, PROJEKTOWANIE I LECZENIE W ERZE CYFROWEJ STOMATOLOGII.

Evidence Based Dentistry (EBD)


20 - 21 kwietnia 2018


Ekskluzywne wydarzenie poświęcone stomatologii XXI wieku.

Prowadzenie: Eksperci stomatologii cyfrowej, estetycznej i chirurgicznej z Polski i Wielkiej Brytanii.MODUŁ DSD | WYKŁADY

PROWADZENIE - GOŚĆ SPECJALNY:


JAMEEL GARDEE, BDS CAGS, Partner, Master & Instructor of Glasgow Smile Clinic, DSD UK Coach, NewSkin Team

Odznaczony wyróżnieniem absolwent Glasgow University (1995). Ukończył Wydział Stomatologii Odtwórczej (Restorative Sciences) w Boston Universities Goldman School of Dental Medicine, uzyskując dyplom w dziedzinie Stomatologii Odtwórczej, Estetycznej i Chirurgicznej (2001). Jest partnerem, Mistrzem ( Master) i Instruktorem (Instructor) szkockiej kliniki Glasgow Smile Clinic, która od 2002 roku koncentruje się na świadczeniu zaawansowanego leczenia kosmetycznego, protetycznego i implantologicznego. Jeden z założycieli marki DSD UK. Członek zespołu NewSkin prowadzonego przez Mistrza Paulo Kano. Na całym świecie prowadzi wykłady i liczne kursy praktyczne poświęcone protokołom leczenia w oparciu o zdjęcia i nagrania wideo, koncepcji DSD, implantologii nawigowanej oraz zastosowania technologii CAD/CAM do estetycznej odbudowy przednich zębów i całego uzębienia.

Więcej informacji personalnych na:  https://www.glasgowsmileclinic.com/people/jameel-gardee/

Follow @Jameelgardee on twitter


MODUŁ BIZNESOWY | WYKŁADY

PROWADZENIE:


lek. dent. Wojciech Fąferko, właściciel Dentim Clinic


Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w 2003 roku. Właściciel i lekarz prowadzący Centrum Implantologii i Ortodoncji Dentim Clinic oraz współwłaściciel oddziału międzynarodowej sieci centrów frezowania i laboratoriów protetycznych Core3dcentres Poland. W latach 2008-2009 odbył studia podyplomowe na Uniwersytecie Jana Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem zdobywając europejski tytuł implantologa. W roku 2010 otrzymał tytuł Platinum Prefered przyznawany wąskiej grupie lekarzy na świecie mających istotny wkład w rozwój implantologii, a rok później tytuł Platinum Elite. W 2011 roku otrzymał certyfikat implantologa wydawany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej na podstawie rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia.

W 2011 roku ukończył dwuletnie studia podyplomowe na New York College of Dentistry. W 2012 roku uzyskał tytuł Master of Prosthodontics (odpowiednik specjalizacji z protetyki) na Uniwersytecie w Sienie we Włoszech.

Od kilku lat zajmuje się implantologią, która stała się główną dziedziną jego pracy. Jest członkiem europejskiego stowarzyszenia lekarzy implantologów - OSIS EDI.
Uczestnik wielu specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych. Od zawsze interesuje się implantologią oraz wszystkim co z nią związane; zaawansowanymi odbudowami protetycznymi, technikami regeneracji tkanek, a także pokrewną stomatologią estetyczną. 

Stosuje nowoczesne, unikatowe w Polsce, metody diagnostyki przedzabiegowej. Jako jeden z pierwszych w Polsce, po odbyciu szkoleń w Niemczech, wprowadził standardową komputerową diagnostykę 3D. Obecnie prowadzi program badawczy mający doprowadzić do całkowitej cyfryzacji implantologii we własnej klinice Dentim Clinic.

Specjalista w dziedzinie najnowszych rozwiązań CAD/CAM (technologia cyfrowego planowania i wykonywania uzupełnień protetycznych). Pasjonat skanerów wewnątrzustnych oraz cyfrowych metod leczenia poprawiających komfort pracy zarówno lekarza jak i pacjenta. Od kilku lat "zjada zęby" wprowadzając stomatologię cyfrową do 9 stanowiskowej kliniki i walcząc o cyfryzację polskiej stomatologii.

Autor i pomysłodawca ogólnopolskich akcji:  "Stop dentofobii" i "Stop rakowi jamy ustnej".


MODUŁ EVIDENCE BASED DENTISTRY | WYKŁADY

PROWADZENIE:

Dr n. med.  Laura Tabeńska


Lekarz stomatolog, specjalista periodontologii, współwłaścicielka Core3dcentres Poland. 

Ukończyła studia na Uniwersytecie Juliusa Maximiliana w Wuerzburgu, a następnie zrobiła doktorat na Uniwersytecie w Regensburgu na Katedrze Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii. Jest aktywną członkinią Niemieckiego Towarzystwa Periodontologicznego, Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz Niemieckiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Od 2010 roku pracowała jako asystent i wykładowca na katedrze Stomatologii Zachowawczej i Perodontologii w Regensburgu, gdzie była odpowiedzialna za kształcenie studentów w dziedzinie periodontologii, a w klinice Uniwersytetu zajmowała się specjalistycznym leczeniem periodontologicznym Pacjentów. Ukończyła akredytowane studia Master of Science z Periodontologji i Implantoterapii (DGParo) i Curriculum Implantologiczne (DGI). Jest specjalistą w dziedzinie nowoczesnej technologii CAD/CAM. Od roku 2016 pracuje w Dentim Clinic jako lekarz periodontologii i cyfrowej stomatologii.

Autorka wielu badań i publikacji naukowych zajmujących się periodontologią i leczeniem chorób przyzębia. Wykładowca międzynarodowych i narodowych prestiżowych szkoleń dla stomatologów, asystentek stomatologicznych i studentów.


UWAGA:

Uczestnik może uczestniczyć w WYKŁADACH i/lub WARSZTACIE & HANDS ON. 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z organizatorem pod adresem: akademia@core3d.com.pl